Vizita në Britani të Madhe/ Rama takim me kryetarin e Kuvendit

 

Në kuadër të vizitës zyrtare në Mbretërinë e Bashkuar, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me kreun e Dhomës së Komunëve, Lindsay Hoyle. Në foto vihet re se Rama është i shoqëruar nga ministrja e Financave Delina Ibrahimaj, ministri i Brendshëm Bledi Çuçi dhe ambasadori britanik në Tiranë, Alastair King-Smith.


Lajmi kryesor:

Vizita zyrtare në Britani/ Sunak: Bëmë progres në ndëshkimin e emigrimit të paligjshëm! Rama: Duam të sigurohemi që komuniteti ynë ndihet i sigurt


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

Rrëfimi plot emocion i 2 aktivisteve në ‘E ardhmja është vajzë’, tregojnë armët e tyre të forta

Rrëfimi plot emocion i 2 aktivisteve në ‘E ardhmja është vajzë’, tregojnë armët e tyre të forta