Operacionalja dhe Shqiponjat aksion në Vlorë, arrestohet 39 vjeçari me armë në makinë (Emri+Foto)

Forcat Operacionale dhe Shqiponjat në Drejtorinë e Policisë së Vlorës, kanë zhvilluar një aksion këtë të hënë për ndalimin e personave me rrezikshmëri.

Gazetari i Report Tv Armand Xhelili raporton se aksioni është zhvilluar në disa pika të qytetit ku policia ka pasur informacion për vendndodhjen e personave në kërkim.

Në pranga ka rënë 39 vjeçari Maringlen Hamzo të cilit i është gjetur armë pa leje në makinë.

Aksioni për vënien në pranga të personave me precedent kriminal po vijon.

 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Rinas/ tentoi të ikte drejt Italisë me pistoletë në valixhe, arrestohet 23 vjeçari nga Kosova (EMRI+FOTO)

Rinas/ tentoi të ikte drejt Italisë me pistoletë në valixhe, arrestohet 23 vjeçari nga Kosova (EMRI+FOTO)