Vrasja e të riut në Durrës, mbërrin në vendngjarje Drejtori i policisë kriminale

Report Tv mëson se në vendin e ngjarjes, ku mbeti i vrarë i riu Edmir Begu (Ilir Kuçi) ka mbërritur edhe Drejtor i policisë kriminale në Drejtorinë e Policisë së Shtetit, Tonin Vocaj.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Ekzekutohet me breshëri plumbash 32-vjeçari me 2 emra në Durrës! U qëllua sa zbriti nga makina e tij, arratiset autori! 3 pistat e hetimit


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria do vijojë të mbyllet në orën 20:00/ A ju duket i drejtë vendimi i ekspertëve për të mos ndryshuar masat anti-COVID?×

Lajmi i fundit

John

Basha takim me sipërmarrësit në Durrës: Energjia në Shqipëri, në kolaps nga korrupsioni dhe monopolet