Vrasja e Valter Fierzës në Shkodër, arrestohet vëllai i autorit, Paolo Mhilli

Vrasja e Valter Fierzës në Shkodër, arrestohet vëllai i autorit, Paolo Mhilli

1695329638_valterfierza.jpg

Policia ka arrestuar Paolo Mhillin, vëllain e autorit të vrasjes së Valter Ferzës ditën e djeshme në Shkodër, Klodian Mhillit.

Ky i fundit ndodhet aktualisht në kërkim  nga policia sëbashku me 4 persona të tjera për vrasjen e 33-vjeçarit.

 


Lajmi kryesor:

Shkodër/ Valter Fjerza u vra pa faj! Shkoi të ndante sherrin e të vëllait për parkimin, u qëllua me kallashnikov! Në kërkim autori dhe 3 të tjerë


S.G/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Antony Blinken uron Shqipërinë për 111-vjetorin e Pavarësisë: SHBA krenare që punon me ju, mbështesim integrimin tuaj drejt anëtarësimit në BE

Antony Blinken uron Shqipërinë për 111-vjetorin e Pavarësisë: SHBA krenare që punon me ju, mbështesim integrimin tuaj drejt anëtarësimit në BE