Vrasja në Durrës/ FOTO e 19 vjeçares studente dhe babait të vrarë

Vrasja në Durrës/ FOTO e 19  vjeçares studente dhe babait të vrarë

1708679152_duures.jpg

Shqiptarja.com siguron foton e viktimës dhe 19 vjeçares e cila akuzohet se vrau të atin.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës. Studentja ka vrarë me armë zjarri babanë e saj në kasollen e lopës dhe e ka varrosur në oborr.

Viktima është Pëllumb Meta, ndërsa vajza e arrestuar është Hygerta Meta.

Dyshohet se ajo ka bashkëpunuar me persona të tjerë


Lajmi kryesor:

Tronditëse në Durrës/ Tre fëmijët vrasin dhe groposin të atin, arrestohen! 2 vëllezërit mbrojtën të motrën, donte ta fejonte pa dëshirë! Në hetim gruaja


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

‘S’ka nevojë gjykata të na pyesë, sepse vendosim ne!’ Meta sulmon sërish Dumanin: Ky është kreu i SPAK

‘S’ka nevojë gjykata të na pyesë, sepse vendosim ne!’ Meta sulmon sërish Dumanin: Ky është kreu i SPAK