Vrasje misterioze në Berlin! Pesë persona gjenden të pajetë në banesë, mes tyre tre fëmijë! Në trupat e viktimave plagë thike e plumbash

Foto nga vendngjarja

Pesë persona janë gjetur të vdekur në një banesë në Berlin. Mësohet se mes viktimave janë tre fëmijë. Sipas BILD mësohet se në trupat e viktimave janë konstatuar plagë plumbash dhe thike.

Autoritetet vendase kanë nisur hetimet në lidhje me rastin ndërsa ende nuk dihen shkaqet e krimit. Një prokuror ka deklaruar se skuadra e mjekësisë ligjore ndodhet në vendin e ngjarjes.

Sipas tij, të vdekurit janë dy të rritur dhe tre fëmijë. Të rriturit thuhet se janë të moshës 40-vjeçare ndërsa tre fëmijët janë përkatësisht, 4, 8 dhe 10 vjeç.

M.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte:×

Lajmi i fundit

John

Një 16-vjeçare zhduket pa lënë gjurmë, familja nga Vlora kërkon ndihmë