Vrau babanë e tij me shkop, ky është 25 vjeçari nga Fieri! E quan veten 'djalë unik'

Ky është Erdis Rapi 25 vjeç, i riu i cili ka qëlluar me shkop për vdekje babanë e tij në Fier, paraditen e sotme. Në rrjetin e tij social ai e quan veten "djalë unik".


Lajmi kryesor:

Djali godet me shkop në kokë babanë, vdes në vend 52 vjeçari në Fier! Fqinjët: Grindeshin shumë, të dy vuanin nga problemet e shëndetit mendor


Ora 13:26
Fier, goditi për vdekje babanë me shkop, fotot e autorit me pseudonimin 'Unik boy'
1 / 18
2 / 18

Viktima Dhori Rapi

3 / 18
4 / 18
5 / 18
6 / 18
7 / 18
8 / 18
9 / 18
10 / 18
11 / 18
12 / 18
13 / 18
14 / 18
15 / 18
16 / 18
17 / 18
18 / 18
Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Të dielën zgjedhjet, cila prej partive politike bëri fushatë më të mirë dhe bindëse?×

Lajmi i fundit

John

Vrasja në Elbasan, Kodheli: E turpshme, nuk mund të bëhet vetëgjyqësi se nuk jemi në komunitet primitiv! Në Tiranë marr më shumë se 10 mijë vota