Vrau ish-vjehrrin dhe kunatin, Besnik Pjetri pretendonte se familja ish-gruas i kishte borxhe

Vrau ish-vjehrrin dhe kunatin, Besnik Pjetri pretendonte se familja ish-gruas i kishte borxhe

1661849544_Gentperjaku.jpg

Të tjera detaje mësohen nga vrasja e dyfishte në Lezhë, ku 45-vjeçari Besnik Pjetri vrau në shtëpinë e tyre ish-vjehrrin Pjrein Përjakun dhe kunatin Gent Përjakun.

Burime për Report Tv bëjnë me dije autori i ngjarjes Besnik Pjetri pretendonte se familje e ish-nuses së tij i kishte borxhe dhe nuk ja kishin kthyer, ndërsa së fundmi nuk e kishin lejuar të takonin as vajzat çka dyshohet të jetë bërë shkak dhe për krimin e rëndë.


Lajmi kryesor:

Vrasja e dyfishtë në Lezhë, viktimat sapo ishin kthyer nga Italia! Ish-dhëndri i dënuar në Itali për dhunë, kishte 6 vite që ishte divorcuar nga gruaja


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

E zë korrenti nga makina e krasitjes, humb jetën shqiptari në Greqi

E zë korrenti nga makina e krasitjes, humb jetën shqiptari në Greqi