Vrau me armë gjahu kalin dhe plagosi një tjetër, hetohet në gjendje të lirë 24 vjeçari në Kolonjë (EMRI)

Vrau me armë gjahu kalin dhe plagosi një tjetër, hetohet në gjendje të lirë 24 vjeçari në Kolonjë (EMRI)

1674837517_2.jpg

Policia e Kolonjës ka vënë nën hetim 24 vjeçarin e identifikuar si Oresti Mezini pasi ka vrarë me armë gjahu një kalë dhe gjithashtu plagosi kalin tjetër në pronësi të Jonida Hënës.

Ndaj të riut rëndon akuza e veprës penale “Keqtrajtimi i kafshës”.


Lajmi kryesor:

Vritet me çifte kali i fermës në Kolonjë, policia heton në gjendje të lirë autorin! Pronarja: Na hoqën një pjesëtar të familjes, ndihemi të kërcënuar (VIDEO)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: Pse Berisha po përpiqet të qetësojë demokratët për Argitën?

Mero Baze: Pse Berisha po përpiqet të qetësojë demokratët për Argitën?