Xum Allushi: Dy fjalë për koronavirus! (VIDEO)

Është i njohur për videot e tij interesante dhe plot humor. Edhe këtë herë Xum Allushi i ka dedikuar disa fjalë koronavirusit. 

Disa gjëra që në jetën e përditshme nuk do ti bënim kurrë, për shkak të kësaj situate do ta mendonim dy herë. 

Nga personi që nuk do t'i hapnim telefonin kurrë, te orët e gjata në palestër, Xum Allushi tregon se cfarë bëhet vetëm që të 'ikë' koronavirus. 


Lajmi kryesor:

Koronavirus/ Artistët thirrje ndërgjegjësimi: Që shumë shpejt të përqafojmë njerëzit e dashur ...(VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapet transporti publik e ai ndërqytetas?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Nesër në parlament/ Shtyrja e pagesës së kësteve të tatimit mbi fitimin, heqja e taksës së infrastrukturës për rindërtimin, e kredia e re nga FMN!