Yllka Mujo poston foton e 'ëmbël' me mbesën, shfaqet me princeshën Geraldina në krah

Yllka Mujo dhe vajza Elia Zaharia me prin Lekën

Aktorja e njohur Yllka Mujo, e cila është bërë gjyshe pak muaj më parë, pasi e vajza e saj Elia Zaharia solli në jetë fëmijën e saj të parë.

Elia dhe Princ Leka e pagëzuan vajzën e tyre me emrin Geraldinë në nder të mbretëreshës, e cila mbante po këtë emër.

Ndërkohë që së fundmi aktorja Yllka Mujo, ka publikuar një foto me mbesën, ku shihet se Geraldina është rritur tashmë dhe se gjyshja e saj mund të kalojë më shumë kohë me të.

Yllka Mujo poston foton me mbesën

M.Q./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është rimëkëmbur ekonomia juaj familjare pas vështirësive të hasura gjatë pandemisë?

Komento

Komente

 • Urimi: 23/05/2021 11:12

  Me jete te gjate vogelushja, por ju lutem mos u shtirni me keto sjelljet mondane , sikur keni gjak mbreteror ju e jo Princ Leka...

  Përgjigju
 • Iliria e bashkuar: 14/05/2021 20:30

  Me jete te gjate dhe me fat per veste dhe per Shqiperine.

  Përgjigju
  • Doni: 19/05/2021 01:45

   Cfare the o ilirit e bashkuar, te rroje per shtepine e saj Por jo per mua. Me familjen time ka gjynahe te medha e nuk I lan dot.×

Lajmi i fundit

John

FOTO/ Ja kamioni me targa të huaja që po transportonte kokainën, u gjet në serbrator dhe kabinë