Yuri Kim eksploron Shqipërinë, publikon foto mes peshkatarëve dhe produkteve shqiptare

Yuri Kim eksploron Shqipërinë, publikon foto mes peshkatarëve dhe produkteve shqiptare

Yuri Kim me peshkatarin shqiptar

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, po shijon pushimet në Shqipëri.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kim pa publikuar disa foto nga vendi jonë ku shihen ujërat e pastër, prodhimet e detit të siguruara nga peshkatarët dhe ushqimet e detit.

"Mrekulli të pushosh dhe të eksplorosh plazhet shqiptare. Mirënjohëse për drekën që përmban ushqime deti të freskëta të kapura nga peshkatarët punëtorë. Mezi pres të eksplorojë më shumë", shkruan Kim.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • ylli: 24/08/2020 23:34

    Ky burri qenka si ilir meta,,po kjo kimja a ka burre apo jo,,,femije.....

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Ministria e Financave mbyll koncesionin e markimit të karburanteve, nga 9 gushti shërbimi kalon te Doganat

Ministria e Financave mbyll koncesionin e markimit të karburanteve, nga 9 gushti shërbimi kalon te Doganat