Zbardhen emrat e kandidatëve për kryetar Bashkie në qarkun e Korçës

 

Drejtuesi i qarkut të Korçës, Niko Peleshi ka prezantuar kandidatët për kryetar Bashkie në qarkun e Korçës.

Qarku Korçë

Korçë- Sotiraq Filo (i rikandiduar)

Pogradec- Ilir Xhakolli (i rikandiduar)

Devoll- Eduard Duro (i rikandiduar)

Maliq- Gëzim Topçiu (i rikandiduar)

Pustec- Palë Kolevski (i rikandiduar)

Kolonjë- Erion Isai (i rikandiduar)


Lajmi kryesor:

'Vendoret'/ Rama rikonfirmon si kandidatë 44 kryebashkiakët aktualë! Lefter Alla zëvendësohet nga kryetarja e PS në Bulqizë! Risi në Vlorë, Divjakë dhe Has (LISTA E PLOTË)


B.K./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

SHBA sanksione ndaj rrjetit të personave që mbështesin programin ushtarak të Iranit

SHBA sanksione ndaj rrjetit të personave që mbështesin programin ushtarak të Iranit