Zbardhen EMRAT, ja kush janë dy personat që mbetën të plagosur nga atentati në Milot

Zbardhen EMRAT, ja kush janë dy personat që mbetën të plagosur nga atentati në Milot

1658517830_policianaten.jpg

Report Tv ka zbardhur emrat e dy personave që kanë mbetur të plagosur nga atentati në Milot. Mësohet se viktima kanë mbetur Ylli Brahimi dhe Klisman Preçi.


Lajmi kryesor:

Vrasje mafioze në Milot, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur rëndë! U qëlluan sapo zbritën nga makina e blinduar! Të dy i kishin shpëtuar atentateve më parë


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Aksident te rrethrrotullimi që të çon në Nartë, makina përplaset me bordurat anësore, 2 të plagosur (FOTO)

Vlorë/ Aksident te rrethrrotullimi që të çon në Nartë, makina përplaset me bordurat anësore, 2 të plagosur (FOTO)