Zbardhjet një vjedhje në Cerrik, kapet 18 vjeçari

Policia e Cerrikut ka zbardhur një vjedhje banese ndërkohë që ka vënë në pranga një 18 vjeçar.

Sipas policisë është  bërë  ndalimi  i  Armand  Zani,   vjeç   18, pasi ka vjedhur  banesën  e  E.V,   vjeç  53,  banues  në  Cerrik.

Si  rezultat  i  veprimeve  të  shpejta  operacionale  dhe  hetimore,   grupi  hetimor,  ka  gjetur  dhe   sekuestruar  në  cilësinë  e  provës  materiale  sendet   e   vjedhura,  gjatë  kohës   që  ky  shtetas  po  tentonte   ti  shiste  në   një  pikë  Skrapi


Redaksia Online
(F.T/shqiptarja.com)
 

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Akuzat ndaj Ahmetajt/ Gazetari Doçi: Ditët në vijim SPAK mund të kërkojë arrestimin, do ndjekë rrugën e Llallës ose Tahirit! Avokati Çaça: Nuk akuzohet për diçka konkrete