Zef Deda këndon “Nessun Dorma”: Të rrimë në shtëpi, dhe të mbyllim edhe gojën (VIDEO)

Artisti i njohur Zef Deda bën apel nga shtëpia e tij, ku gjendet këto ditë i vetizoluar për shkak të covid-19. Përmes humorit të hollë artisti, por edhe duke kënduar këngën e njohur italiane “Nessun Dorma” të Puccini-t, (interpretuar nga Luciano Pavarotti) shprehet se do t’ia dalim.

Ajo që bie në sy në videon e dërguar në Report TV, është “furnizimi” me portokalle, të cilat përmbajnë vitaminën C dhe janë rekomanduar nga mjekët. Mesa duket artist ii ka marrë masat për ta kaluar shëndetshëm këtë periudhe.


Lajmi kryesor:

Tinguj muzike për të sjellë te njerëzit shpresë! Artistët ngrenë peshë zemrat nëpërmjet rrjeteve sociale (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

'Non Grata' e dy zyrtarëve rusë nga Kosova, ambasada ruse në Serbi: Asnjë vendim i Prishtinës nuk ka fuqi ligjore