Zgjedhjet e 25 prillit, partia e Jozefina Topallit dorëzon e para listat e kandidatëve për deputetë në KQZ

Jozefina Topalli

Partia e Jozefina Topallit, 'Lëvizja për Ndryshim' ka dorëzuar e para listën e emrave për kandidatët për deputet në zgjedhjet e 25 prillit.


Lajmi kryesor:

Topalli dhe Murrizi dorëzojnë listat e kandidatëve në KQZ! Të dy kandidojnë në 4 qarqe në krye të listave! 'Nisma' pa surpriza, Hajdari e para në Elbasan


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet nga autoritet shtetërore situata e zjarreve në vend?×

Lajmi i fundit

John

Zjarri në Karaburun, Administrata e Zonave të Mbrojtura paralajmëron: Rrezikon të përparojë në drejtim të zonave të banuara në Dukat Fushë! Banorët të jenë vigjilentë