Zhvillime 1


Lajmi kryesor:

Qeveria riparon autostradën Tiranë-Elbasan, merr një hua prej 16 mln dollarësh


  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Nëse nuk i lejon të vjedhin, të gjithë do t’i ikin