Zhvillime 2


Lajmi kryesor:

Qeveria riparon autostradën Tiranë-Elbasan, merr një hua prej 16 mln dollarësh


  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Kapen dy ngarkesa me drogë në kufirin greko-shqiptar (FOTO)