Tiranë/ Zjarr në bodrumin e ministrisë së Financave

Foto ilustruese

Një zjarr ka rënë sot në bodrumin e ministrisë së Financave në Tiranë. 

Sipas policisë si pasojë e zjarrit janë djegur disa sende pa vlerë.

Ende nuk bëhen me dije detaje se si ka rënë zjarri. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. 
 

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Do të ngresh një bujtinë, fermë apo biznes në fshat? Veliaj prezanton nismën për gratë dhe vajzat e Tiranës