Zjarr në hyrje të qytetit të Lezhës, flakët rrezikojnë një fabrikë këpucësh

Një zjarr ka rënë në anë të rrugës kryesore në hyrje të qytetit të Lezhës.

Flakët kanë përfshirë bimësinë në anë të rrugës, duke u përhapur me shpejtesi ndërsa kanë vënë në rrezik edhe një fabrikë këpucësh që ndodhet aty pranë.

Zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për vënien nën kontroll të flakëve.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Dita e Pavarësisë/ Surpriza e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit për udhëtarët në aeroportin ndërkombëtar ‘Nënë Tereza’

Dita e Pavarësisë/ Surpriza e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit për udhëtarët në aeroportin ndërkombëtar ‘Nënë Tereza’