Zjarr në Kuzum Baba në Vlorë, përfshihen nga flakët disa parcela me ullinj (VIDEO)

Në ngjitje të kodrës së Kuzum Baba në Vlorë disa parcela me ullinj janë përfshirë nga flakët.

Forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë dhe po mbajnë nën kontroll flakët.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Artan: 10/06/2023 14:58

    Kan ardh fshatarët kan felliq bëiren e ven zjarrin kastile plehrat.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar