Zjarr në një servis automjetesh në Vaun e Dejës, shkrumbohen totalisht dy makina të parkuara

Zjarr në një servis automjetesh në Vaun e Dejës, shkrumbohen totalisht dy makina të parkuara

Foto ilustruese

Një zjarr ka shkrumbuar dy automjete në orët e para të mëngjesit të sotëm në Vaun e Dejës. Mësohet se jashtë ambienteve të një servisi automjetesh në pronësi të 44 vjeçarit, D.S ka rënë zjarr gjatë natës dhe si pasojë janë shkrumbuar plotësisht dy automjete që ndodheshin të parkuara.

Dyshohet se ngjarja mund të ketë qenë aksidentale, e ndodhur si pasojë e ndonjë defekti të një prej automjeteve. 

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, ka vijuar me veprimet hetimore, për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit. 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Dosja e zyrtarit të FBI, kush ka të drejtë në akuzat politike në Tiranë?×

Lajmi i fundit

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça