ZYRTARE/ Zëvendësuesi i Skukës, Partizani gjen sulmues në Holandë

ZYRTARE/ Zëvendësuesi i Skukës, Partizani gjen sulmues në Holandë

Fabian Shahaj

Partizani ka prezantuar afrimin e Fabian Shahaj. Sulmuesi 20 vjeçar është bashkuar me "Demat" nga holandezët e Den Haag. Sulmuesi që ka luajtur edhe me kombëtaren U-20 të Shqipërisë vjen në huazim, duke provuar për herë të parë një eksperiencë në Shqipëri.

"FK Partizani zyrtarizon afrimin e Fabian Shahaj në familjen e kuqe. Drejtuesit dhe lojtari kanë arritur marrëveshjen me klubin hollandez ADO Den Hag për huazimin e sulmuesit 20 vjeçar. Shanaj i cili ka qenë edhe pjesë i ekipit tonë përfaqësues U-19, me Partizanin do të provojë edhe eksperiencën e parë në kampinatin tonë", shkruan Partizani.

I dalë nga moshat e Forum Sport në Holandë, Shahaj ka luajtur edhe me Uestlandia, teksa prej 2020 është pjesë e Den Haag. Largimi i Skukës te Metz në Francë ka bërë që Partizani të afrojë sulmues.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është i drejtë vendimi për të shtyrë Komisionin Hetimor për ‘McGonigal’?×

Lajmi i fundit

Botoi librin për ‘Gërdecin’, gazetari amerikan flet ekskluzivisht për Report Tv: Shkëlzen Berisha ishte në takimin me Diverolin dhe negocioi çmimin e fishekëve

Botoi librin për ‘Gërdecin’, gazetari amerikan flet ekskluzivisht për Report Tv: Shkëlzen Berisha ishte në takimin me Diverolin dhe negocioi çmimin e fishekëve