1 vjeçari me HIV/AIDS i infektuar nga mjekët? Harxhi: Po bëhet investigim i hollësishëm! Të mos neglizhohet testi gjatë shtatzënisë

2 Dhjetor 2022, 14:39 | Përditesimi i fundit: 2022-12-02 18:16:17

Një ditë më parë u konfirmua se një fëmijë 1-vjeç ka rezultuar pozitiv me HIV/AIDS ndonëse nëna dhe babai ishin negativ, e për këtë mjeku Arjan Harxhi tha se kanë nisur hetimi epidemiologjik.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha