109-vjetori i Pavarësisë, urojnë politikanë dhe drejtuesit e shtetit në Shqipëri dhe Kosovë! Mesazhi i Sekretarit Blinken: SHBA, krenare t'ju quaj mik

28 Nëntor 2021, 13:07

Në festën e flamurit dhe 109-vjetorinë e Pavarësisë, politikanët e Shqipërisë dhe Kosovës kanë dërguar urimet e tyre për shqiptarët kudo që ndodhen.

I pari, me logon e aeroportit të Vlorës ka shprehur urimin e tij kryeministri Edi Rama. Ndërsa pas tij, presidenti me duart në formën e shqiponjës së bashku me nipin e ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova ka uruar 109-vjetorin e pavarësisë. Në ditën e flamurit Meta ai ka përshëndetur të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha