11 vite nga vrasja e 4 protestuesve më '21 Janar', ende s'ka drejtësi për ta! Prokuroria nis hetimet për deklaratat e Bashës dhe Berishës! Qeveria dhe familjarët homazhe në bulevard

21 Janar, 10:34 | Përditesimi i fundit: 2022-01-21 15:49:18

Padyshim që 21 janari i vitit 2011 është një ndër ngjarjet më të rënda në Shqipëri ndërsa familjarët e viktimave, nuk kërkojnë gjë tjetër veçse drejtësi. Gazetari Arsen Rusta ka mësuar se prokuroria ka nisur hetimet për deklarata e bërë për këtë çështje mes Lulzim Bashës dhe Sali Berishës kohët e fundit.

  Kategori të tjera

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha