14 maji/ Ndreca në ‘5 Pyetjet’: Këlliçi makijazhi i ‘non gratës’, Veliaj ndryshoi Tiranën!

17 Prill 2023, 22:31

Kandidati për Këshillin Bashkiak në listat e PS, Plarent Ndreca se kryebashkiaku Erion Veliaj ka bërë një punë të mirë dhe e ka ndryshuar Tiranën në drejtimin e saj prej 8 vitesh. Sipas Ndrecës, rezultatet e sondazhit tregojnë se qytetarët janë të qartë se Veliaj e ka marrë Tiranën me shumë probleme, pro sot i ka ndryshuar totalisht imazhin.