18 ditë para zgjedhjeve, sot sondazhi i gjashtë i Piepolit në Report Tv

7 Prill, 09:07

Sondazhi i radhës vjen në kohën kur kanë mbetur vetëm 18 ditë para zgjedhjeve dhe do të transmetohet gjatë programit Repolitix të drejtuar nga gazetari Denis Minga në orën 20:55. Ndërsa fushata zgjedhore tashmë po ecën me ritme të larta sondazhi I mbrëmjes së sotme do të përqëndrohet më tepër në projeksionin e votës që do të merrnin palët nëse zgjedhjet do të mbaheshin sot

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha