21 janari, Arben Meçaj: Vrasjet selektive dhe me skenar të Berishës, dosja po rihapet

22 Janar, 09:25

Emisioni Repolitix trajtoi temën e 4 vrasjeve në 21 janar 2011 ndërsa kanë kaluar 10 vjet nga ajo ngjarje e rëndë. Drejtësia e munguar vijon të jetë kryefjala e asaj masakre edhe pse kanë kaluar 10 vjet. Të ftuar në studio Arben Meçaj, Fatos Klosi,Leonard Karaj dhe Arsen Rusta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha