26 vjet nga masakra zgjedhore e 26 majit, analisti Nesturi tregon në ‘Repolitix’ dhunën e Berishës: Policia mbante komisonerët e opozitës në komisariate, erdhën me fugon për të rrahur ndërkombëtarët

26 Maj, 22:53

26 vite nga masakra zgjedhore e 26 majit 1996 dhe dhunës së ushtruar ndaj opozitës së atëhershme nga qeverisja e Sali Berishës, analisti Plator Nesturi rrëfen për herë të parë në Report Tv eksperiencën e tij atë ditë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha