30 vjet nga vendosja e marrëdhënieve diplomatike Shqipëri –Seli e Shenjtë, Kryeministri Rama në Romë: Ndërtohet një faltore për Shën Terezën në Tiranë, toka e dhuruar nga qeveria

27 Nëntor 2021, 09:57 | Përditesimi i fundit: 2021-11-27 13:42:40

Më rastin e 30-vjetorit të vendosjes e marrëdhënieve diplomatike Shqipëri –Seli e Shenjtë, Kryeministri Rama ka zhvilluar një vizitë në Romë dhe ka marrë pjesë në një aktivitet të posaçëm atje. Rama ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja, Linda Rama dhe djali i tij i vogël, Zaho.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha