6 marsi, gara për Bashkitë apo betejë mes Bashës dhe Berishës?

21 Janar, 07:10

 

Emisioni Repolitix trajtoi zgjedhjet e pjesshme lokale që do të mbahen në 6 bashki të vendit. Por a përbën 6 marsi garën për kryetarët e rinj të bashkive apo do të jetë më shumë beteja e radhës e luftës mes Bashës dhe Berishës? Të ftuar Azgan Haklaj, Pano Soko, Flogert Muça dhe Arsen Rusta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha