A do të kërkojë SPAK arrestimin e Arben Ahmetajt ? (21 mars 2023)

22 Mars, 07:09

A rrezikon arrestimin Arben Ahmetaj? Gazetari i Report Tv Adriatik Doçi thotë se akuzat ndaj ish-zv.kryeministrit janë të rënda ndaj ditët në vijim SPAK mund të kërkojë heqjen e imunitetit dhe të lëshojë urdhër arrestin. Avokati Përparim Çaça u shpreh se po përflitet se arrestimi i Ahmetajt është çështje orësh por duhet që arsyetimi të jetë i bazuar në prova.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha