A do të njohë zgjedhjet Opozita? Të ftuar Belind Këlliçi dhe Boiken Abazi

4 Maj, 07:06

Emisionin "5 Pyetje nga Babaramo" me moderator Ilir Babaramon mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv Belind Këlliçi, i cili u zgjodh deputet nga zgjedhjet e 25 prillit në Partinë Demokratike, i ka cilësuar thirrjet për largimin e Lulzim Bashës nga drejtimi i PD nga demokratët e zhgënjyer, si të nxituar dhe se partisë dhe strukturave drejtuese të saj duhet t’i jepet koha e duhur për të bërë analizën se ku kanë çeduar dhe ku kanë gabuar për të nxjerrë mësimet e duhura. Bojken Abazi, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri, i cili garoi si i kandidat i pavarur në Tiranë në zgjedhjet e 25 prillit, ka akuzuar Partinë Socialiste se ka deformuar votën e qytetarëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha