Opozita që ndërton kulla nuk fiton zgjedhje. Pse partitë e reja s'pranojnë frontin e Berishës

18 Qershor, 07:58 | Përditesimi i fundit: 2024-06-18 08:57:09

E ardhmja e Partisë Demokratike dhe opozitës pas dhënies së vulës Berishës dhe Rithemelimit u diskutua në '5 Pyetjet me Babaramon', me Kreshnik Spahiun, Lavrim Litë, Adriatik Lapajn, Erald Kaprin dhe Bledion Nallbatin.