Gazetari Flamur Vezaj për ‘5 Pyetjet’: Martinaj historikisht ka mbështetur PD, politika në të gjitha krahët e përfshirë me krimin

3 Qershor, 22:13

Gazetari Flamur Vezaj i ftuar në emisionin ‘5 Pyetjet nga Babaramo’ në Report Tv thotë se politika është e lidhur dhe e përfshirë me krimin, si majtas edhe djathtas. Për gazetarin Ilir Babaramo, gazetari Veza tha se Ervis Martianj ka mbështetur historikisht të djathtën, ndërsa thotë se edhe Rama ka lidhjet me grupet kriminale.