Beleri eurodeputet/ Kreshnik Osmani: Lajm i keq! Në parlamentin europian do shkojë një hidraulik, i përfshirë në masakrën e Peshkëpisë

10 Qershor, 22:17 | Përditesimi i fundit: 2024-06-10 22:21:35

Analisti Kreshnik Osmani deklaroi në '5 Pyetjet' se fitorja e Belerit si eurodeputet është një lajm i keq për Shqipërinë dhe Europën.