A do të shkojë në zgjedhje PS me koalicion? Spiropali: Vetëm me emrat tanë, Edi Ramën e popullin

14 Shtator, 22:06

E ftuar në emisionin në Report Tv Elisa Spiropali tha se PS nuk do të ketë koalicion me asnjë parti tjetër dhe do të shkojë e vetme në zgjedhje me vetëm popullin aleat.

"Ne do të shkojmë në zgjedhje me emrat tanë me PS-në dhe Edi Ramën dhe në koalicion të fortë me shqiptarët. Nuk kemi aleatë të tjerë, nuk jemi armiq por konkurrentë", tha Spiropali.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha