A mund ta bëjë politika vettingun e politikanëve?

22 Tetor, 07:15

 

Emisioni Repolitix trajtoi temën e vettingut të politikanëve. A mund ta bëjë politika vettingun e politikanëve? Të ftuar në studio Shkëlqim Hajdari konstitucionalist , Myslim Murrizi kryetar i PLD, Brizida Gjikondi avokate dhe Azgan Haklaj ish-deputet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha