A po i njeh Basha zgjedhjet? Ftesa e Ramës për PD, flasin Çupi, Malko, Soko dhe Muça

5 Maj, 08:10

Emisioni Repolitix trajtoi zhvillimet politike me ftesën e Ramës për bashkëpunim me PD si dhe deklaratën e Bashës se PD do të vazhdojë betejën në Parlament. Të ftuar në studio Frrok Cupi publicist, Gent Malko anëtar i Këshillit Kombëtar i PD, Pano Soko nga Nisma Thurje dhe gazetari Flogert Muça. #repolitix #denisminga #reportTV Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha