‘Afera e inceneratorëve po qelb vendin’, Zhupa ngre 5 pyetjet: Në këto vjedhje janë përfshirë ‘luanët’ dhe ‘tigrat’ e qeverisë

5 Gusht, 15:48

Deputetja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa në një deklaratë për shtyp ka ngritur 5 pyetje sa i përket aferës së inceneratorëve. Sipas saj, organet e drejtësisë nuk po merren me problemin kryesor por me detaje të parëndësishme të cilat deputetja i cilëson si ‘bishti’. Zhupa shprehet se kjo qeveri po jep para për punë të cilat nuk janë kryer.

Kategori të tjera