Aksident masiv në Lezhë, dyshohet se është përfshirë edhe makina e Sali Berishës

26 Nëntor 2021, 20:46

Perfshihet ne aksident disa automjete ne aksin e autostrades Milot- Mamurras, tre persona te plagosur. Ngjarja ka ndodhur pak minuta me pare teksa ne aksidentin rrugor jane perfshire kater autovetura, njera dyshohet e ish- kryeministrit Berisha. Pas perfundimit te takimit ne Laç, pargjate kthimit ne kryeqytet njera nga mjetet.e eskortes eshte perfshire ne aksident ne afersi te Fushe Mamurrasit, mesohet tre.persona jane lenduar.lehte.dhe po marin mjekim ne urgjencen e Laçit. Ende nuk jane mesuar shkaqet e aksidentit.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha