Aksident në Fier, 25-vjeçari përplas drejtuesin e motorit, një i plagosur! Shoqërohet në polici shoferi i makinës

13 Tetor, 21:24

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur "Mbrostar Ura", në Fier. 25-vjeçari E.S, duke drejtues automjetin automjetin tip "Benz" ka përplasur një motomjet.

Për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Sakaq është shoqëruar shtetasi E. S në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha