Aksident në Shkodër, 15-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe përplaset me murin, mbetet i plagosur bashkë me shokun e tij

25 Janar, 20:39

Një aksident ka ndodhur në lagjen Partizani në rrugën e Komanit në Shkodër. Një mjet tip ‘Benz’ me drejtues 15-vjeçarin R.S,  banues në Dobraç , ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin e një avullie

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha