Aksion në Mirditë/ Sekuestrohen mbi 49 kg kanabis POLICIA i shtrin në dëborë

29 Janar, 09:12 | Përditesimi i fundit: 2022-01-29 13:53:14

#reportTV #lajmeshqip #lajme Brenda 12 orëve, finalizohen 2 operacione policore për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve në zonën e Mirditës. Gjatë operacioneve “Munella” dhe “Kaçinari” janë sekuestruar në total 49.6 kg kanabis dhe janë arrestuar 3 persona dhe proceduar në gjendje të lirë një tjetër.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha