Alket Veliu tregon si kanë bashkëpunuar grekët me Nazismin gjatë luftës së dytë botërore

30 Qershor 2020, 08:54

Është mit akuza se Çamët kanë qenë bashkëpunëtorë të fashizmit, ndërkohë që e kundërta është e vërtetë pasi Rerva dhe Ralis kanë bashkëpunuar me boshtin, thotë në një intervistë tek 5 pyetjet , Alket Veliu kryetari i shoqatës Çamëria “Hasan Tahsin” Emisionin "5 Pyetje nga Babaramo" me moderator Ilir Babaramon mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha