Anëtari i PD, Hasanaj: Janë shpallur non grata: Flamur Noka, Gjiknuri, Balluku dhe Xhaçka

13 Shtator, 22:07 | Përditesimi i fundit: 2023-09-13 22:22:00

Anëtari i PD Sidi Hasanaj tha se në mesin e listës së re me 13 persona që janë shpallur non grata nga aletati strategjik i Shqipërisë, SHBA, janë eksponentë nga PD dhe PS.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha