''Balluku na hoqi turpin të bëjmë dush bashkë'' , telefonuesi zbardh bisedën me bashkëshorten

30 Shtator, 09:33 | Përditesimi i fundit: 2022-09-30 09:34:05

 

Në programin e mëngjesit "Shtypi i Ditës dhe Ju" në Report TV një telefonues duke iu referuar edhe këshillave të ministres Belinda Balluku për të kursyer energji zbardhi bisedën që kishte bërë me bashkëshorten. Zonja i kishte thënë telefonuesit se Balluku u kishte hequr turpin që të bënin dush bashkë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha