Basha zbret në bazë, takon të rinjtë: Politika nuk njeh karrige të përjetshme dhe të salduara, duhet ndryshim

15 Janar, 16:17 | Përditesimi i fundit: 2022-01-15 16:49:13

 Pas këshillave që anëtarët e kryesisë së PD-së, i dhanë Lulzim Bashës për të zbritur në bazë për të takuar demokratët, kryedemokrati e ka nisur me të rinjtë. Takimi i Bashës me të rinjtë behet ne kuader te nisjes se fushatës për zgjedhjet në Forumin Rinor të PD, ku bëri të ditur dhe sloganin “ Ndërtojmë të ardhmen më të mirë”.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha